e-posta gönderin info@dnzyapi.com.tr

bizi arayın 0216 688 38 93

whatsapp destek hattı +90 536 264 87 49

HAKKIMIZDA

ANA SAYFA > HAKKIMIZDA

Hakkımızda

 

2005 Yılında konut inşa ederek sektöre başlamıştır. Zaman içerisinde kurduğu profesyonel kadrosu ile gerek teknoloji, gerek müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını harmanlayarak bugünkü konumuna gelmiştir. Şirketin kalbi konumundaki taahhüt gurubu, müşteri ihtiyaçları ve proje gereksinmelerine göre birim fiyat, maliyet + kar veya anahtar teslim sözleşmeler üstlenmektedir. Referansları arasında konut, özel villalar, hastane ve sağlık kuruluşları, okul, endüstriyel tesisler, kültür merkezi ve dini tesisler bulunmaktadır. Geliştirdiği projeleri; yurtiçi ve yurtdışı yatırımları ile üretmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

 

İnsanlığın ihtiyaç duyduğu her türlü yapıyı müşteri memnuniyeti odaklı, hem teknolojik hem de çevreye duyarlı olarak zamanında inşa etmektir. Müşteri memnuniyeti ticari amaç değil vicdani ihtiyacımızdır.

Vizyonumuz

 

Geçmişten aldığımız güç ile geleceği inşa etmek, ihtiyaçların arkasından yetişmek değil, gelişen koşullara yapılması gerekeni öngörmek hedefimizdir. Yolumuzda ilerlerken çalışanlarımızın tutum ve memnuniyetini sağlayarak sektörde öncülük etmektir.

Firma Politikamız

 

Çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olarak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

BİZE ULAŞIN

Modern çizgilerin kombinasyonunu, geleneksel mimari ile birleştirip kişilerin fiziksel ve ruhsal ihtiyaçlarına cevap verecek binalar sunuyoruz...

İLETİŞİM